atsiliepimai-min

Akušerės vizitas į namus

COVID-19 karantino metu teikiamos tik nuotolinės konsultacijos 

Grįžus namo su naujagimiu, dažnai suvokiama, kiek, vis dėlto, mažai žinoma apie jo priežiūrą. Kai laikai tikrą SAVO naujagimį rankose, pasimiršta daugelis informacijos, net ir specialiai kauptos besilaukiančiųjų kursuose. Dažnai būna baisu pirmą kartą išmaudyti, grįžus namo (~ 3 parą po gimdymo) prasideda tikrojo pieno gamyba, pasikeičia krūtys ir naujagimio valgymas, tai dažnai vėl išgąsdina, o kartais net atsiranda sveikatos sutrikimų. Dažnai realus gyvenimas su kūdikiu namuose pasirodo visai kitoks, nei įsivaizdavote, iš artimųjų galbūt nesulaukiate supratimo ir pagalbos. O jei dar naujagimį išbėrė…

Šių ir kitų situacijų metu Jums gali padėti į namus pakviesta profesionali akušerė. Man tikrai nerūpi, jei Jūsų palaidinė turi pieno dėmių, galbūt neplauta galva arba jei namai virtę didžiule drabužių ir vystyklų džiovykla. Skambinkite, išdrįskite paprašyti pagalbos. Tikiu, kad bendromis jėgomis tikrai rasime sprendimą.

Į Jūsų namus atvykusi akušerė gali:

  1. Įvertinti mamos ir naujagimio būklę;
  2. Padėti esant žindymo problemoms;
  3. Patarti kaip prižiūrėti naujagimį;
  4. Padėti išmaudyti naujagimį;
  5. Aptarti fizinius ir psichologinius pokyčius po gimdymo.

Kaina: pirmoji valanda 30 Eur. (+ kelionės išlaidos), kiekviena kita valanda + 15 Eur.